تعمیر کرکره برقی در کرجامداددرب

تعمیر کرکره برقی در کرج

یکی از خدمات مهم امداددرب تعمیر کرکره برقی در کرج میباشد ، در واقع امداددرب علاوه بر تهران ، در کرج نیز به تعمیر درب برقی و درب اتوماتیک پرداخته و خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه میکند .

 

تعمیر کرکره برقی در کرج

کرکره برقی همانگونه که در مقالات به آن بسیار اشاره شده است ،

یکی از درب های مهم این روزه کشور ما بشمار می آید ، بطوریکه مصارفی همچون در ، درب پارکینگ ها ، ورودی مکان های عمومی ، مصارف صنعتی در نوع های بزرگتر ، درب مغازه ها و پاساژ ها و غیره کاربرد فراوانی دارد .

درب برقی کرکره ای میتواند عمر بهتر و طولانی تری داشته باشد اگر به یک سری نکات مهم دقت شود

که در واقع این نکات در عین سادگی بسیار مهم هستند که با رعایت آنها میتوانید عمر درب خود را چندین برابر کنید ، همچنین باید توجه داشت که در صورت هرگونه مشکل و حتی کوچکترین خرابی و اختلال در درب برقی کرکره ای خود ، باید سریعا آنرا به یک متخصص درب برقی اطلاع دهید تا از مشکلات جدی و هزینه بر جلوگیری کنید .

امداددرب از اولین و باتجربه ترین تعمیر کننده های درب برقی و درب اتوماتیک در ایران میباشد

که باتوجه به بدون واسطه بودن در تامین قطعات ،

باعث شده تا قطعات مورد نیاز را با بهترین قیمت و مناسب ترین قیمت به متقضیان ارائه کند ، شما میتوانید برای هرگونه اشکال در درب خود و تعمیر کرکره برقی در کرج با امددادرب تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان به کمک شما میاییم ،

 

تعمیر کرکره برقی در کرج

شماره تماس مستقیم با امداد درب :
0912-8501869
0912-8501896

 

نکات مهم درب برقی کرکره ای

تعمیر کرکره برقی در کرج

یکی از روش های مهم برای بالابردن عمر درب و جلوگیری از خرابی های احتمالی روغن کاری کرکره برقی میباشد

در واقع روغن کاری از ساده ترین راهکارهایی میباشد

که هرکسی در کمترین زمان میتواند درب پارکینگ و یا مغازه خود را روغن کاری کند تا عمر درب خود را دوچندان نماید ،
در واقع شما میتوانید برای قطعات متحرک کرکره برقی خود از روغن لیتیوم سفید و یا روغن سیلیکون که در برابر آب بسیار مقاوم است و یا wd40 Specialist استفاده کنید که نام هایی دیگری مانند روغن بلستر درب پارکینگ و یا گریس لیتیوم سفید بلستر در بازار شناخته میشود ، که با تهیه این روغن ها میتوانید براحتی کار روغن کاری را انجام دهید . همچنین میتوانید در صورت نیاز با امداددرب تماس بگیرید و به شما بهترین روغن را باتوجه به نوع درب خود پیشنهاد دهد و خدمات تعمیر و نگهداری درب برقی خود را به شما ارائه دهد .

 

خدمات امداددرب در کرج

تعمیر کرکره برقی در کرج

از خدمات امداددرب تعمیر کرکره برقی در کرج و تعمیر جک پارکینگی و تعمیر کرکره برقی در تهران و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای میباشد .

از دیگر روش های نگهداری درب کرکره برقی تراز کردن کرکره برقی میباشد

تراز بودن درب یکی از مهمترین عوامل عمر قطعات درب کرکره ای میباشد ،

در واقع اگر درب شما تراز نباشد ،

وزن و فشار زیادی به موتور و قطعات مربوط به درب می آورد که همین امر باعث خرابی هرچه زودتر موتور و قطعات دیگر میشود که خود هزینه بسیار زیادی را برای شما همواره فراهم میکند .
اگر درب شما موقع حرکت روان و راحت نیست و یا با صدای زیادی همراه هست حتما از باز و بسته شدن آن جلوگیری کنید و به فکر حل مشکل باشید ، بدون شک یک متخصص در این زمینه بهترین روش برای حل مشکل میباشد و شما با تماس امداددرب میتوانید از بروز مشکلات جبران ناپذیر جلوگیری کنید و با هزینه کم جلوی هزینه های گزاف را بگیرید .

 

شماره تماس مستقیم با امداد درب :
09128501869
09128501896

 

در زیر کلیپ کرکره برقی را مشاهده کنید :