تعمیر درب اتوماتیک سکشنالامداددرب

تعمیر درب اتوماتیک سکشنال

یکی از مهمترین درب های هر ساختمانی ، درب پارکینگ آن ساختمان میباشد و امروزه مساله فضا و زیبایی و امنیت آن نیز بیش از پیش میباشد ، یکی از بهترین و بروز ترین درب های اتوماتیک که برای پارکینگ و کاراژ توصیه میشود ، درب اتوماتیک سکشنال (زیر سقفی) میباشد که مهم تر از آن تعمیر درب اتوماتیک سکشنال یا همان تعمیر درب اتوماتیک زیرسقفی است . این نوع درب ها دارای بالاترین استاندارد های جهانی روز آمریکا و اروپا میباشند و از بالاترین کیفیت و زیباترین درب ها شناخته میشود .

تعمیر درب اتوماتیک سکشنال

این درب های اتوماتیک زیرسقفی اخیرا مصرف زیادی در پارکینگ ها پیدا کرده اند و در دنیای هوشمند امروزی حرف اول را میزنند و میتوان گفت که در حال جایگزینی با درب های اتوماتیک معمولی پارکینگ ها که به نام درب های جگ پارکینگی و همچنین درب های کرکره ای میباشند . به این دلیل که این گونه درب های سکشنال کمترین فضای لازم را نیاز دارند که حدودا این مقدار به ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر از ارتفاع میباشد .

 مزایای  درب های اتوماتیک سکشنال :

حرکت سریع و آسان و بدون صدا
زیبایی ظاهری بسیار متفاوت و عالی
دارای تنوع در رنگ و مدل باتوجه به نیاز
مقاومت بسیار بالا در برابر محیط
امنیت بسیار بالا
سیستم خلاص کن آسان
تعمیر بسیار سریع

این درب های زیرسقی و یا سکشنال از تعدادی پنل تشکیل شده که ارتفاع آنها به ۴۸ سانتیمتر و کلفتی آن به ۴.۶ سانتی متر میرسد که داخل این پنل ها با فومی از جنس پلی اورتان فشرده پر شده است که این امر موجب عایق صوتی و حرارتی بسیار بالا شده که از مزیت های این درب ها بشمار میرود .ارتفاع بازشدن این درب سکشنال حدودا ۲ متر و ۴۰ سانتی متر بوده که بسته به نیاز میتوان تا ۲متر ۲۰ سانتی متر نیز آن را تغییر داد و عرض این پنل ها نیز باتوجه به انواع درب ها قابل تغییر است .

امداد درب بصورت تخصصی این گونه درب ها را تعمیر میکند و تعمیر درب اتوماتیک زیرسقفی از ویژگی های منحصر امدادرب بشمار میرود .

برای تماس مستقیم با امداد درب با شماره های زیر تماس بگیرید :

0912-8501869

0912-8501896

 

تعمیر درب اتوماتیک تخصص ماست ، امداد درب تعمیر تخصصی درب های اتوماتیک

در زیر میتوانید نحوه کارکرد این درب را مشاهده کنید .

همچنین در آپارات نیز میتوانید این کلیپ را مشاهده کنید .