تعمیر درب اتوماتیک کشوییامداددرب

تعمیر درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی یا درب اتوماتیک ریلی یکی دیگر از رایج ترین درب هایی میباشد که برای پارکینگ ها و ورودی مکان های عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد که نسبت به درب های اتوماتیک کرکره ای امنیت بالاتری دارد و به همین جهت تعمیر درب اتوماتیک کشویی (تعمیر درب اتوماتیک ریلی) اهمیت بیشتری پیدا میکند .

 

تعمیر درب اتوماتیک کشویی

همچنین این درب ها نسبت به درب های اتوماتیک کرکره ای فضای بیشتر را اشغال میکنند و بدین صورت عمل میکنند که روی ریلی در راستای افق به چپ و راست رفته و باز و بسته میشوند . این درب ها هم در نوع معمولی که کنترل آن دستی هست و باز و بسته شدن آن با فرد انجام میشود وجود دارد هم در نوع هوشمند که با ریموت این عمل انجام میشود . میتوان با هزینه بسیار کم و آسان درب های معمولی را به هوشمند تبدیل نمود ، امداددرب در این زمینه با تجربه بسیار بالا اقدام نموده و تعمیر درب اتوماتیک ریلی و نصب و راه اندازی آن را برای علاقه مندان با بهترین کیفیت ارائه میدهد .

انواع درب اتوماتیک ریلی

مورد کاربرد این درب ها بسته به مکان مورد نظر و فضا متفاوت هست و به دو گروه تقسیم بندی میشوند . درب پارکینگ کشویی و درب کشویی شیشه ای ، که درب ریلی و کشویی پارکینک در پارکینگ های منازل ، مکان های عمومی ، کارخانه ها و ورودی اداره ها و غیره کاربرد دارد و درب ریلی شیشه ای برای ورودی افراد بکار گرفته میشود .

تعمیر درب اتوماتیک ریلی

قیمت و نصب و راه اندازی و تعمیر این گونه درب ها بستگی به نوع و مدل آن و کوچکی و بزرگی و مدل جک های آن دارد که امداد درب به صورت تخصصی با بهترین کیفیت تعمیر درب اتوماتیک لولایی و تعمیر درب اتوماتیک کشویی را انجام میدهد .

برای تماس مستقیم با امداد درب با شماره های زیر درتماس باشید :

0912-8501869

0912-8501896

در زیر نیز میتوانید عملکرد اینگونه درب ها را مشاهده کنید
همچنین در آپارات هم این کلیپ را میتوانید ببینید .

کلیپ درب پارکینگ کشویی :

 

تعمیر درب اتوماتیک تخصص امداددرب است.