تعمیر جک پارکینگیامداددرب

تعمیر جک پارکینگی

یکی از رایج ترین و مهمترین درب برقی و درب اتوماتیک ، درب پارکینگ ها میباشد و از آن مهمتر تعمیر درب پارکینگی میباشد ، از نام های مرسوم که به این درب گفته میشود ، جک پارکینگ و یا جک پارکینگی میباشد که بنابرین تعمیر جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگ از جمله موضوع های مهم در این زمینه میباشد .

 

تعمیر جک پارکینگی

در این مقاله قصد داریم نکاتی را که به نگه داری بهتر و نکاتی که جلوگیری میکند تا درب آسیب ببیند اشاره میکنیم .

در واقع خیلی اوقات ممکن است که درب پارکینگ شما به دلایل مختلفی دچار مشکل شود و خراب شود و یا بدرستی مانند قبل باز و بسته نشود که این اتفاق ممکن هست هر لحظه در طول روز رخ دهد و برای شما مشکل ساز شود و نیاز به تعمیر کار پیدا کنید ، باید این نکته را اشاره کنیم که هر موقع که درب و جک پارکینگی شما خراب شد و نیاز به تعمیر جک پارکینگی داشتید میتوانید با امداددرب تماس بگیرید تا ما خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم .

 

شماره تماس مستقیم با امداد درب :
0912-8501869
0912-8501896

قطعات تهیه شده در امداددرب کاملا بدون واسطه بوده و بصورت مستقیم تهیه میشود که این امر باعث شده تا واسطه ها کنار رفته و بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه شود که باعث شده امداددرب این روز ها به یکی از محبوب ترین خدمات در زمینه تعمیر درب برقی و تعمیر درب اتوماتیک تبدیل شود .

تعمیر جک پارکینگی

قسمت های جک پارکینگی

درب جک پارکینگی شامل قسمت های مختلفی است مانند :
موتور
جک درب
لولا
قفل برقی
بازوی درب
سنسور چشمی الکترونیکی
باتری بکاپ
ریموت
خلاص کن

خدمات تعمیر جک پارکینگی

تعمیر جک پارکینگی

از خدماتی که امداددرب برای تعمیر جک پارکینگی ارائه میکند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
تعمیر جک پارکینگ
تعمیر ریل پارکینگ
عیب یابی جک و ریل پارکیبگ
تعمیر بازویی ها
تنظیم و رفع اشکال موتور
ریگلاژ لنگه های درب
رفع مشکل خلاص کن دستی

نکات مهم برای جلوگیری از خرابی درب جک پارکینگ

امروزه باتوجه به مشکلات اقتصادی باعث شده که هرچه بیشتر از قبل مراقب وسیله ها و دارایی ها باشیم تا کمترین هزینه را برای ما دربر داشته باشد . یکی از مسائلی که میتواند با رعایت نکات مهم برای جلوگیری از خرابی درب جک پارکینگ است . که در این مقاله به نکات مهم برای جلوگیری از خرابی درب جک پارکینگ میپردازیم تا با رعایت آنها درب پارکینگ شما طولانی ترین عمر خود را داشته باشد .

شماره اول :
گوش دادن به صدا و چگونگی باز و بسته شدن درب پارکینگ

هربار که درب باز و بسته میشود ، به دقت به درب نگاه کنید و ببینید آیا در کاملا روان و راحت باز و بسته میشود و یا صدای نامعقولی از آن ایجاد میشود یا خیر ، با این کار براحتی میتوانید از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنید ، و اگر موقعی دیدید که درب مانند قبل باز و بسته نمیشود و یا صدای خاصی از آن تولید میشود ، سریعا آن را با امداددرب در میان بگذارید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کرده باشید .

شماره دوم :
روغن کاری منظم و هر دوره ای درب پارکینگ و قطعات آن

یکی از مواردی که نه تنها برای درب پارکینگ ، بلکه برای تمام وسایل میتواند بسیار مفید باشد روغن کاری است ، که شما با همین کار بسیار راحت ، در زمان کوتاه عمر مفید درب خود را چندین برابر کنید ، فقط کافیست کمتر از چند دقیقه وقت گذاشته و قسمت های مختلف و متحرک درب پارکینگ خود را هر چند هفته یکبار روغن کاری کنید .

تعمیر جک پارکینگی

شماره سوم :
سفت کردن پیچ های شل شده

طبیعی هست که بعد از بار ها باز و بسته شدن درب پارکینگ ، یک سری از پیچهای مربوط به قسمت های متحرک و حتی ثابت شل شود که با شل بود پیچ ها و حرکت درب و باز و بسته شدن آن ، میتواند باعث ایجاد اخلال و خرابی شود که شما براحتی میتوانید آن پیچ ها را سفت کرده و باعث طولانی تر شدن عمر درب پارکینگ منزل خود شوید .

 

شماره چهارم :
توجه به غلتک ها و تعویض آنها در صورت نیاز

یکی از قسمت های مهم درب پاتکینگ غلتک های آن میباشد که با گذر زمان این غلتک ها فرسوده شده و آسیب میبینند که اگر در صورتی که آنها را تعویض نکنید ، مشکلات بزرگتری را با هزینه های بسیار بالاتر برای درب شما ایجاد میکند که حتی منجر به اشکال در موتور درب نیز میشود . که شما براحتی میتوانید با نگاه کردن به کارکرد غلتک ها و تعویض آنها در صورت خرابی و فرسوده شدن از بروز چنین مشکلی براحتی جلوگیری کنید .

شماره پنجم :
چک کردن سنسور چشمی و سیستم ایمینی درب

تمام درب ها یک سیستم هوشمند امنیتی دارند که توسط سنسور چشمی الکترونیکی که در آن تعبیه شده است کار میکند ، به این صورت که هنگامی که درب در حال بسته شدن است ، اگر شی مانند ماشین ، انسان و هر چیز دیگه ای در مقابل آن باشد ، سیستم عمل کرده و درب می ایستد ، که شما با چک کردن چنین ویژگی میتوانید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید ، که در صورتی که این سیستم از کار افتاده باشد و یا به خوبی کار نکند ، هم باعث خسارات جبران ناپذیری برای درب و هم آن شی مورد نظر میشود که تنها کافیست هنگامی که درب در حال بسته شدن است یک شی مانند چوب را میان آن برده و از عملکرد این سیستم باخبر شوید .

 

شماره ششم :
رفع مشکلات اساسی را به متخصص بسپارید

حتما اگر درب شما دچار اختلال های شدید شده بود ، سریعا آن را با متخصص تعمیر درب برقی در میان بگذارید تا مشکل را شناسایی و حل نماید .
امداددرب از اولین و باتجربه ترین تعمیر کاران در زمینه تعمیر جک پارکینگی ، تعمیر کرکره اتوماتیک میباشد

 

تعمیر جک پارکینگی

 

کلیپ عملکرد این محصول :