تعمیر درب اتوماتیک لولاییامداددرب

تعمیر درب اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک لولایی یکی از اولین درب های اتوماتیکی هست که در کشور ما رایج شد و بیشترین کاربرد آن هم در پارکینگ ها میباشد که به همین دلیل به نام دیگری با عنوان درب اتوماتیک پارکینگی و یا جک پارکینگ نیز شناخته میشود که امداد درب نیز با توجه به سال های زیادی که در پخش فعالیت دارد ، کاملا با این گونه درب ها و مشکلات آن آشنا بود و به تعمیر درب اتوماتیک لولایی (تعمیر در اتوماتیک لولایی) به صورت تخصصی پرداخته است .

تعمیر درب اتوماتیک لولایی

این درب های اتوماتیک پارکینگی در واقع به دو دسته تقسیم بندی میشوند .

انواع درب اتوماتیک لولایی :

درب اتوماتیک لولایی و کشویی که درب های اتوماتیک لولایی نیز به دو گروه درب اتوماتیک لولایی تک لنگه و دو لنگه بخش بندی میشود که هر کدام از این دو مورد با توجه به محیط و فضا کاربرد پیدا میکند. درب های لولایی تک لنگه که فقط دارای یک جک میباشد فقط به یک طرف چرخش کرده و یک فضای ۹۰ درجه ای را دوران میکند و نکته قابل توجه این گونه درب ها این است که حتما باید از قفل برقی یا مغناطیسی در این گونه درب ها استفاده نمود تا امنیت آنرا بالا برد و با فشار درب نتوان این گونه درب ها را باز نمود .

درب های دیگری که به آن اشاره شد درب لولایی دو لنگه میباشد که از وسط این درب باز شده و توسط دو جک که در طرفین قرار دارد به بیرون مانند درب تک لنگه ۹۰ درجه دوران میکند ، میتوان گفت که این گونه درب ها در کشور ما کاربرد زیادی دارد و اکثر درب ها از این مدل بوده که به این دلیل تعمیر در اتوماتیک لولایی اهمیت خود را پیدا میکند . امداد درب با شناخت کامل این گونه درب ها اقدام به تعمیر در اتوماتیک لولایی نموده و شما در صورت هرگونه مشکل میتوانید با امداددرب تماس بگیرید و در کمترین زمان مشکل درب پارکینگ خود را حل نمایید .

شماره های تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

تعمیر درب اتوماتیک لولایی پارکیگ و منزل خود را به ما بسپارد .

 جک درب اتوماتیک لولایی :

از نکات قابل توجه دیگر ، انتخاب جک مناسب برای این درب ها میباشد که باتوجه به تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، وزن و عرض درب و تعداد رفت و آمد ها و باز و بسته شدن ها ، جک مناسب برا درب ها انتخاب میشود .

در کل دو نوع جک موجود هست :

جک هیدرولیکی
جک الکترومکانیکی

 

از درب های پارکینگی که امروزه پیشنهاد میشود درب سکشنال میباشد که امداددرب آنرا نیز بصورت کامل انجام میدهد در بخش تعمیر درب اتوماتیک سکشنال میتوانید توضیحات آنرا مشاهده کنید .

تعمیر در اتوماتیک لولایی روکار :

همچنین درب لولایی دیگری در مقیاس کوچکتر که به نام درب لولایی روکار نامیده میشود در موارد زیر کاربرد دارد :

تعمیر در اتوماتیک لولایی

هتل ها

رستوران ها

مراکز خرید

مدارس

بیمارستان ها

و غیره

تعمیر در اتوماتیک لولایی تخصص ماست .

کلیپ نحوه عملکرد درب های اتوماتیک لولایی :

همچنین در آپارات میتوانید این کلیپ را مشاهده کنید .