تعمیر راهبندامداددرب

تعمیر راهبند

برای کنترل عبور و مرور خودرو ها در مراکز مهمی که نیاز به بررسی تعداد خودرو هایی که وارد و خارج محیط میشوند ، راهبند از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزاتی هست که امروزه مورد استفاده قرار گرفته میشود که پس از ان تعمیر راهبند و یا همان تعمیر راهبند میله ای هست که اهمیت ویژه ای پیدا میکند .

تعمیر راهبند

راهبند در واقع به تجهیزاتی گفته میشود که دارای یک میله اصلی است و باتوجه به فضا طول آن متغیر است که به یک پایه متصل است و در ورودی مراکز مختلفی از جمله عوارض بزرگ راه ها و جاده ها ، پارکینگ ها ، کنترل ترافیک و مراکز دولتی و خصوصی به منظور کنترل تردد که همین امر هم دلایل مختلفی از جمله کنترل و بررسی میزان پارکینگ و کنترل امنیت ، گرفتن مبلغ ورودی و غیره است .

تعمیر راهبند میله ای

راهبند انواع گوناگونی دارد از جمله راهبند ستونی ، راهبند میله ای و راهبند صفحه ای که راهبند میله ای در کشور ایران بیشترین کاربرد را از دیگر مدل های راهبند دارد و تعمیر راهبند میله ای نیز از رایج ترین مشکلات این گونه راهبند ها است . همچنین راهبند میله ای نیز به دو گروه هیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم بندی میشود که هرکدام باتوجه به نیاز کاربرد خاص خود را دارد ، در واقع راهبند الکترومکانیک بیشتر در مکان هایی که عبور و مرور پایین هست استفاده میشود و راهبند هیدرولیک برای مکان های پر تردد استفاد میشود

سیستم اتوماتیک راهبند

راهبند ها سیستمی دارند به نام سیستم برخورد که بدین گونه عمل میکند که وقتی شی و جسمی زیر راهبند باشد با سنسور هایی که در راهبند قرار داده شده است .

راهبند مانع را تشخیص داده و میله بالا میرود تا خودرو مورد نظر و آن جسم از آن عبور کند .

که با توجه به قسمت های مختلف اتوماتیکی که در راهبند ها استفاده میشود ، تعمیر راه بند اهمیت ویژه ای پیدا میکند . امداددرب از متخصصان تعمیر راهبند در انواع گوناگون بوده و باتوجه به تجربه بالا نسبت به تعمیر و رفع مشکلات احتمالی اقدامات لازم را انجام میدهد

شما میتوانید با توجه به نیاز خود با امداد درب تماس بگیرید.

شماره تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

در زیر نیز نحوه عملکرد راهبند را میتوانید مشاهده کنید .

همچنین در آپارات نیز میتوانید این کلیپ را ببینید .

کلیپ عملکرد راهبند :

تعمیر درب اتوماتیک ، تعمیر انواع راهبند تخصص ماست .