مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب برقی کرکره ای

مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب اتوماتیک کرکره ای

در این مقاله به مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب اتوماتیک کرکره ای (مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره اتوماتیک) که برای مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب برقی کرکره ای (مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره برقی ) به مزایا و معایب این دو تیغه و خصوصیات این دو تیغه میپردازیم .

 

مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب برقی کرکره ای

 

مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب برقی کرکره ای

در ادامه به مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب اتوماتیک کرکره ای (مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره برقی) و روش تولید این دو تیغه میپردازیم

تیغه های آلومینیوم درب برقی کرکره ای به صورت اکستروژن تولید میشود و تیغه های فوم دار به صورت رول فرمینگ تولید و ساخته میشود

که روش تولید رول فرمینگ به این صورت است که باید ابتدا ورق های فولاد منیزیم به فرم مورد نظر در بیاید و سپس در حرارت فوم پلی اورتان که در برابر حریق بسیار مقاوم است درون ورق شکل داده شده تزریق میشود .

همچنین باید اشاره کرد که تیغه های فوم دار به صورت خود رنگ است که تیغه های آلومینیوم این چنین نیست و علاوه بر این موضوع تیغه های فوم دار دارای استاندارد های اروپای است و دارای طرح های متنوع و مدرن است .

 

مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره برقی

در زیر به مشخصات این تیغه های فوم دار اشاره میکنیم

مزیت های تیغه فوم دار

قیمت ارزان مواد اولیه نسبت به تیغه های آلومینیوم
بسیار مقاوم بودن در برابر حرارت ، گرد و غبار
صدای بسیار کم و در واقع کم صدا
بسیار مقاوم در برابر ضربه

تیغه های فوم دار باتوجه به مقاوم در برابر زربه بودن و دارای فوم پلی اورتان که درون آن وجود دارد بسیار مناسب برای درب های فروشگاهی و پارکینگی میباشد .

مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب اتوماتیک کرکره ای

در ادامه به ویژگی تیغه آلومینیوم اشاره میکنیم :

که روش تولید تیغه های آلومینیوم به این صورت است که ابتدا بیلت آلومینیوم در پشت قالب قرار میگیر و با فشار وارد قالب میشود و سپس از سمت دیگر به شکل دلخواد طراحی میشود و از دستگاه بیرون میآید . همانطور که اشاره شد ، تیغه های آلومینیوم خودرنگ نیست و باتوجه به بالا بودن قیمت مواد اولیه نسبت به تیغه فوم دار ، قیمت آخر درامده آن نسبت به تیغه های فوم دار بالا تر است که این یکی از معایب آن به حساب می آید .

تیغه های آلومینیوم از روش قدیمی تولید میشود و همچنین قیمت آن بالا میباشد که باعث شده این نوع تیغه ها در کشور های توسعه یافته به ندرت مورد استفاده قرار گیرد .

 

مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب اتوماتیک کرکره ای

معایب تیغه آلومینیوم

هزینه مواد اولیه بالا
مقاومت پایین در برابر رطوبت
کارکرد با صدای بالا
خود رنگ نبودن تیغه
در برابر سرما و گرما عایق نیست

 

 

کانال ما را در آپارات دنبال کنید .

امداد درب به صورت تخصصی به تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای میپردازد .

در صورت هرگونه مشکل میتوانید با امداددرب تماس بگیرید :

0912-8501869

0912-8501896

مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره اتوماتیک

تگ ها : مقایسه تیغه فوم دار با آلومینیوم درب برقی کرکره ای | مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره برقی | مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره اتوماتیک | مقایسه تیغه فوم دار با تیغه آلومینیوم درب کرکره اتوماتیک

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید