انواع جک برقی

انواع جک برقی

حتما مشاهده کردید که درب های پارکینگ دو لنگه یا دولنگه و یا درب های کشویی و هر نوع درب دیگری که باز و بسته میشود توسط وسیله انجام میشود که به آن جک گفته میشود که انواع جک برقی و انواع جک اتوماتیک بحث اصلی این مقاله میباشد که شامل جک برقی هیدرولیکی و جک برقی الکترومکانیکی میباشد .

 

 

انواع جک برقی

در واقع کار که این جک ها برای ما انجام داده اند این میباشد که دیگر نیازی نیست مانند قدیم از درب ماشین خود پیاده شده و به درب پارکینگ را باز و سپس وارد ماشین خود شده و وارد پارکینگ شویم و سپس دوباره از خودرو خود پیاده شده و درب را ببندیم ، براحتی با ریموت میتوانیم این عمل باز و بسته شدن را توسط جک ها انجام دهیم  . حتی سنسوری نیز در این جک ها تعبیه شده که اگر خودرو و بین درب بود و درب در حال بسته شدن بود ، با دیدن آن شی از بسته شدن درب جلوگیری شود و درب باز شود تا درب به خودرو و یا هر شی دیگری برخورد نکند تا موجب صدمه آن شی یا خودرو نشود .

 

معرفی شرکت سازنده جک برقی

همانطور که اشاره کردیم انواع جک برقی و انواع جک اتوماتیک شامل دو نوع میباشد که جک هیدرولیکی و جک الکترومکانیکی میباشند .که یکی از شرکت هایی که در این زمینه نام آشنا میباشد و دارای بهترین جک های برقی است ، شرکت FAAC میباشد . در مورد این شرکت میتوان این چنین گفت که این شرکت در سال ۱۹۶۵ میلادی کار خود را شروع کرد و در زمینه تولید جک هیدرولیکی پارکینگ فعالیت خود را گسترش داد و با گذشت زمان در زمین های درب اتوماتیک و راهبند ها پیشرفت کرد و با ثبت اختراعاتی به یکی از معتبر ترین شرکت ها در این زمینه تبدیل شد .

 

انواع جک برقی

انواع جک اتوماتیک

جک اتوماتیک هیدرولیکی

جک اتوماتیک الکترومکانیکی

 

انواع جک اتوماتیک

برای تفاوتی بین جک هیدرولیکی و جک الکترومکانیکی این چنین میتوان گفت که جک های هیدرولیکی نسبت به جک الکترومکانیکی صدای کمتر و سرعت پیشتری دارند و در واقع هر کدام از این جک ها باتوجه به موقعیت و فضا انتخاب میشوند که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند . بطورکلی جک های هیدرولیکی قدرت بیشتری دارند و برای درب های بزرگتر استفاده میشود و این جک با فشار هوا و روغن عمل میکند و همچنین نگهداری آن آسان تر است .

 

تعمیر درب اتوماتیک لولایی از تخصص امداددرب میباشد .

شماره تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

 

در آپارات میتوانید عملکرد یکی از این جک ها را مشاهده کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید