چاپ روی کرکره برقی

چاپ روی کرکره برقی

چاپ روی کرکره برقی و پرینت روی کرکره برقی یکی از جالب ترین اتفاق هایی هست که برای درب کرکره برقی میتواند بیافتد که اهداف متفاوتی میتواند داشته باشد که در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم نمود .

 

 

 

چاپ روی کرکره برقی
یک درب کرکره برقی یک مغازه در زمانی که بسته است و پایین میباشد دارای فضای مناسبی است برای تبلیغ یک برند و محصول ، و یا درب کرکره برقی یک گاراژ منزل خانه ای میتواند یک طرح دلخواه و یک نقاشی متناسب با علاقه صاحب خانه کشیده شود و جلوه ای خاصی به درب و خانه بدهد . همانگونه که اشاره شد موارد متعددی میتواند برای درب بسته کرکره برقی چاپ و یا رنگ آمیزی شود که هرکدام میتواند به نوعی زیبا و کارامد باشد ، و با دیگر درب های کرکره ای متفاوت باشد . البته راهکار دیگری نیز برای تغییر نمای بیرونی درب کرکره ای خود نیز وجود دارد ، مانند تیغه های کرکره برقی که شامل انواع رنگ و مدل های گوناگون میباشند .

 

و یا جنس تیغه ها که در سایت امداددرب به یکی از مدل ها که مدل طرح چوبی کرکره برقی بود اشاره شد و کاملا توضیحاتی داده شد که میتوانید به آن مقاله مراجعه کنید و اطلاعاتی در زمینه کرکره چوبی برقی پیدا کنید .

 

پرینت روی کرکره برقی

چاپ روی کرکره برقی

پس اگر میخواهید هزینه کمتر کنید میتوانید با روش های دیگری چهره بیرونی کرکره برقی خود را تغییر دهید .

به عنوان مثال میتوانید با چسباندن یک پارچه نمدی روی کرکره برقی و کشیدن و نقاشی کردن هر طرح دلخواه خود روی پارچه ، چهره کرکره برقی خود را تغییر دهید .

و یا با رنگ آمیزی مستقیم روی تیغه کرکره برقی میتوانید تبلیغ مورد نظر خود را روی کرکره برقی انجام دهید و در مواقع بسته بودن درب از آن نفع ببرید و جنس خود را تبلیغ کنید . همچنین میتوانید از چسب های شب رنگ استفاده کنید و طرح دلخواه خود را روی کرکره برقی بزنید و در موقع تاریکی یک جلوه زیبایی به درب شما خواهد داد .

 

مزیت های چاپ روی کرکره برقی

پرینت روی کرکره برقی

زیبایی ظاهری

تبلیغ محصول و یا برند

متفاوت بودن با باقی درب ها

تنوع در مدل درب

 

بنابرین چاپ روی کرکره برقی میتواند ایده ای مناسب برای کرکره برقی شما باشد .

 

امداددرب از معتبر ترین تعمیر کننده های درب اتوماتیک برقی و جک پارکینگ میباشد .

برای تعمیر درب اتوماتیک و جک پارکینگی با امداددرب تماس بگیرید .

شما میتوانید برای دیدن کلیپ ها کانال مارا در آپارات دنبال کنید .

 

چاپ روی کرکره برقی

شماره تماس مستقیم با امداد درب :
09128501869
09128501896

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید