تعمیر کرکره اتوماتیک

تعمیر کرکره اتوماتیک

شرکت امداددرب از اصولی ترین مبانی اش را بر مبنای ارائه خدمات خود در زمینه تعمیر درب برقی و تعمیر درب اتوماتیک قرار داده است که تمام تلاشش بر این است تا در سریع ترین زمان ممکن به تعمیر انواع درب ها مانند تعمیر کرکره اتوماتیک و تعمیر کرکره برقی بپردازد .

 

 

تعمیر کرکره اتوماتیک

از خدمات تعمیر کرکره اتوماتیک امداددرب میتوان به خدماتی مانند نگهداری و تعمیرات غلتک ، رگلاژ موتور ، تعمیر و عیب یابی و تعویض موتور اشاره نمود . از مهمترین اهداف امداددرب ، رضایت مشتری و خدمات پس از فروش میباشد ، در واقع باتوجه به بدون واسطه بودن قطعاتی تهیه شده باعث شده تا مناسب ترین قیمت را در بین همکاران داشته باشد و همچنین دارای بالاترین کیفیت را دارد .

روش کار کرکره اتوماتیک

در واقع روش کار کرکره اتوماتیک بسیار آسان است و با استفاده از جریان متناوب AC و یا حتی با ولتاژ پایین و جریان DC کار میکند ، در واقع میتوان گفت که با سیستم های اتوماسیون خانگی ادغام میشود . کرکره اتوماتیک از راه ریموت و از راه دور کنترل میشود و کنترل میشود . همچنین میتوان بر اساس شرایطی مانند دمای محیت و سر و صدا تنظیم کرد .

تعمیر کرکره اتوماتیک

خدمات امداددرب

تعمیر تیغه کرکره برقی
تعمیر ریل ، مویی و کپس
تعمیر موتور کرکره برقی
تعمیر شفت در کرکره برقی
تعمیر اندی کپ کرکره برقی
تعمیر رسیور و صفحه پلیت
نصب و تعویض UPS

درب های اتوماتیک کرکره ای در مکان ها و قسمت های مختلفی از جمله درب کرکره ای پارکینگ ، درب انباری ها ، گاراژ ، پنجره ورودی فروشگاه ها و غیره کاربرد دارد . 
از نکات قابل توجه این گونه درب ها میتوان به امنیت بالای آنها و استحکام آنها اشاره نمود که اهمیت این درب ها را بالا برده است ، و همچنین اشغال کردن کم فضا که یکی دیگر از ویژگی های مهم این درب های اتوماتیک میباشد .

موتور کرکره اتوماتیک

دو نوع موتور در کرکره برقی مورد استفاده میگردد ، موتور ساید زنجیری و موتور توبلار که موتور توبلار بیشترین استفاده را دارد و موتور ساید بدلیل معایبی که دارد کمتر مورد استفاده میگردد . از دلایل استفاده بیشتر موتور توبلار میتوان به نصب راحت و استفاده آسان آن نسبتر به موتور ساید میباشد و موتور توبلار برای کرکره های کوچک و خانگی که وزن تا ۳۰۰ کیلو گرم دارند بکار برده میشود و برای کرکره های بزرگتر از موتور ساید که قدرت موتور بالاتری دارد استفاده میگردد .

تعمیر کرکره اتوماتیک

مقایسه موتور ساید با توبلار

این دو موتور باهم تفاوت هایی دارند که بسته به محیط و نوع استفاده درب انتخاب میشوند که همانطور که گفته شد موتور ساید برای درب های سنگین تر و با وزن بالاتر از ۳۰۰ کیلو گرم که معمولا در نوع صنعتی میباشد بکار میرود و موتور توبلار نیز برای درب های کرکره برقی تا حداکثر ۳۰۰ کیلوگرم میباشد .

همچنین تعویض و عیب یابی و رفع مشکل موتور ساید نسبت به موتور توبلار راحت تر میباشد .

و مورد دیگر اینکه موتور توبلار ارزان تر از موتور ساید میباشد .

 

امداد درب به صورت تخصصی به تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای و تعمیر کرکره برقی میپردازد .

در صورت هرگونه مشکل میتوانید با امداددرب تماس بگیرید :

0912-8501869

0912-8501896

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید