تعمیر در پارکینگEmdadDarb

تعمیر در پارکینگ

تعمیر در پارکینگ یکی از مهمترین عنوان هایی میباشد که امروزه با آن مواجه هستیم .

تعمیر در پارکینگ

در واقع باتوجه به اتوماتیک شدن درب ها ، نیاز به تعمیر و نگهداری آن حرف اول را در بین موضوع های دیگر میزند .

در پارگینگ شامل مدل ها و انواع گوناگونی هستند که همه ی ما با کم و بیش با انواع آن آشنا هستیم . چه از قدیم که یادمان هست درب ها بصورت دستی باز و بسته میشدند و روی لولایی بودند و یا حتی بصورت ریلی بودند که راننده برای اینکه ماشین و خودرو خود را به داخل و یا به خارج ببرد ، مجبور به خروج از ماشین بود تا درب را باز کند و سپس دوباره باید درب را بصورت دستری میبست .

درب های قدیمی و دستی شاید در زمینه هایی دارای مزیت بودند ، مانند اینکه این نوع درب ها دارای موتور و قطعاتی که درب های اتوماتیک دارند نبودند و به دنبال آن  این قطعات دچار خرابی و اشکال نمیشد که خود میتوان مزیتی از این درب ها اشاره کرد . 

امداددرب تعمیر در پارکینگ

تعمیر در پارکینگ

ولی از طرفی دارای عیب های بزرگی بودند که از مهمترین آنها میتوان به خودکار بودن اشاره کرد ، این که یک درب اتوماتیک را با زدن یک دکمه باز و بسته کنید ، خیلی کمک بزرگی به ما کرده است . در این میان ممکن است در اتوماتیک پارکینگ شما خراب شود که شما با تماس با امداد درب که به صورت حرفه ای به تعمیر در پارکینگ پرداخته است  ، میتوانید مشکل در پارکینگ خود را حل کنید .

از انواع در های اتوماتیک برای پارگینگ میتوان به در اتوماتیک لولایی ، در اتوماتیک سکشنال ، در اتوماتیک ریلی ، در اتوماتیک کشویی  و در جک پارکینگی اشاره کرد . امداددرب علاوه بر تعمیر در پارکینگ به تعمیر کرکره پارکینگ نیز تخصص ویژه دارد که شما دوستان با تماس با امداددرب در سریع ترین زمان میتوانید مشكل در پارکینگ خود را حل کنید .

کانال ما را در آپارات دنبال کنید .

تعمیر در پارکینگ

شماره تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

پس بطور خلاصه درب های زیر در پارکینگ ها بکار میرود :

درب سکشنال

درب کشویی

درب لولایی

درب کرکره ای

جک پارکینگی

پس از مقدمه ای که از درب های اتوماتیک پارکینگ اشاره کردیم ، در ادامه میخواهیم به صورت ریز به انواع و تعمیر در پارکینگ آنها بپردازیم .

تعمیر در سکشنال اتوماتیک

این نوع درب از جدیدترین تکنولوژی ها بشمار می آید که با ویژگی خاصی که دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، در واقع یکی از کمترین فضا ها را در بین درب های دیگر اشغال میکند که همین امر سبب شده تا فضایی بیشتری را بتوان به پارگین اختصاص داد . از دیگر ویژگی های این درب سکشنال سرعت باز و بسته شدن آنها میباشد بطوریکی همین ویژگی باعث شده تا مراکز مهم که نیاز دارند تا درب آنها سریع باز و بسته شود ، مانند درب پارکینگ آمبولانس ها و یا آتش نشانی ها از این نوع درب استفاده میکنند .

تعمیر در پارکینگ سکشنال نیز از دیگر تخصص های امداددرب میباشد که در صورت هرگونه مشکل در این زمینه با امداددرب میتوانید تماس گرفته و ما در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهیم کرد .

یک ویژگی دیگری این درب ها دارند که بانام ضد سقوط و آنتی دراپ معروف هست ،که باتوجه به سیستمی که دارند باعث شده تا در صورت هرگونه اشکال اگر درب در حال پایین آمدن باشد ، از سرعت آن کاسته و جلوی بسته شدن درب میشود و از برخورد آن با خودرو و یا انسان در زیر آن جلوگیری میکند که امنیت این درب را بالا برده است .

هر یک از این قطعات که نام بردیم مانند آنتی دراپ ، سیستم فتوالکتریک ، موتور درب ، و هر قسمت دیگری که دچار اشکال شد میتوانید با ما تماس بگیرید .

تعمیر در کرکره ای

از دیگر درب های دیگر که در خیلی از مکان ها مشاهده میکنیم ، درب کرکره ای برقی میباشد که این درب نیز از درب های جدید و با کیفیت میباشد . این درب ها بیشتر در درب مغازه ها استفاده میشود و همچنین کاربرد فراوانی در درب پارگینگ ها دارد . مکانیزم این درب نزدیک به درب سکشنال است با این تفاوت که موقع بسته شدن به صورت رول جمع میشود و در محفظه ای دور هم پیچیده میشود . این درب نیز امکان دارد که در قسمت های مختلفی دچار مشکل و اخلال شود که تعمیر در پارکینگ کرکره ای نیز از دیگر تخصص های امداددرب است که با تماس با ما میتوانید مشکل درب خود را حل کنید .

در اتوماتیک کشویی

نوع دیگری از درب ها که در بالا نیز به آن اشاره شد درب ریلی و یا همان درب کشویی میباشد که این درب روی یک ریل بصورت افقی به چپ و راست رفته و باز و بسته میشود ، اگر یادتان باشد ، نوع دستی این درب ها قبلا زیاد استفاده میشد و در قسمت های مخلتف از جمله ورودی های اماکن و یا حتی درب پارکینگ مورد استفاده قرار میگرفت که امروزه با مکانیزمی این درب ها اتوماتیک شده و توسط موتور به چپ و راست برده میشود .

که مانند هر درب دیگری ان درب ها نیز قسمت های مختلف آن مانند ریل ، موتور ، و تمام قسمت های متحرک و غیره میتواند آسیب ببیند و خراب شود که تعمیر در پارکینگ کشویی نیز از دیگر تخصص های ما میباشد و با تماس با امداد درب میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل درب خود را حل کنید . این نکته حائز اهمیت است که امداد درب قطعات خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه تهیه میکند که همین امر سبب شده تا کیفیت قطعات بالا و با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه شود

کیفیت اتفاقی نیست / گروه مهندسی امداددرب .

نتیجه گیری

در این مقاله به انواع  درب های پارکینگ و تعمیر در پارکینگ اشنا شدیم که طبق آنچه گفته شد باتوجه به تنوع زیاد درب ها و ویژگی های هر درب که هر کدام در مواردی باتوجه به فضا بکار برده میشود . در صورتی که از درب پارکینگ خود مراقبت کنیم و عمل روغن کاری را انجام بدیم میتوانیم از خراب شدن زود هنگام آن جلوگیری کنیم و در قیمت صرفه جویی کنیم . ولی در صورتی که درب شما کوچکترین اختلالی ایجاد شد و در هنگام باز و بسته شدن احساس کردید روان نیست و مانند قبل عمل نمیکند ، سریعا با متخصص تماس بگیرید . که میتوانید با امددادرب تماس گرفته تا مشکل درب شما را حل کند .