تعمیر کرکره پارکینگامداددرب

تعمیر کرکره پارکینگ

ممکن است که کرکره پارکینگ شما هر لحظه دچار مشکل شود که شما نیاز به تعمیر کرکره پارکینگ خود را پیدا کنید ، این اشکال ها در قسمت های مختف درب پارکینگ رخ میدهد ، مانند موتور ، تیغه ها ، ریموت ، ریل بالا بر و قسمت های دیگر ، که شما نیاز به یک متخصص در این زمینه برای تعمیر کرکره پارکینگ خود دارید .

 

تعمیر کرکره پارکینگ

خرابی کرکره پارکینگ

باتوجه به افزایش روزافزون کرکره برقی که هم مصرف خانگی برای درب پارکینگ های خانه دارد و هم برای درب و ورودی ها صنعتی بکار میرود ، باعث شده که تعمیر کرکره پارکینگ نیز اهمیت ویژه ای پیدا کند که این خرابی ها شامل اشکال در سنسور چشمی ، خرابی ریموت ، خرابی و اختلال در موتور که خود از مهمترین خرابی ها بشمار میورد که باعث میشود درب بدرستی کار نکند و یا اصلا از کار بایستد .

برای اینکه بتوان از خرابی های سریع جلوگیری کرد ،

میتوان نکاتی را رعایت کرد که در مقاله تعمیر جک پارکینگی به آن اشاره شد ،

که شما براحتی میتوانید بارعایت آن نکات از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنید و عمر درب برقی خود را بالا ببرید و در هزینه ها صرفه جویی کنید .

زمان هایی برای تعویض درب برقی

تعمیر کرکره پارکینگ

به کندی حرکت کردن درب برقی
سر و صدای غیر عادی کرکره در هنگام باز و بسته شدن
بالا بردن امنیت با توجه به پیشرفت تکنولوژی
تغییر مدل و ظاهر کرکره

 

تعمیر کرکره پارکینگ

شرکت امداددرب از اولین ها در زمینه تعمیر درب برقی و تعمیر درب اتوماتیک میباشد که با تجربه طولانی مدت خود توانسته تا به یکی از بهترین ها تبدیل شود ، شما در صورت داشتن هرگونه اختلال در درب برقی خود میتوانید با شماره های تماس امداددرب تماس گرفته و ما به شما راهنمایی های لازم را میکنیم .

تعمیر کرکره پارکینگ

شماره تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

 

 

کلیپی از این محصول را در زیر میتوانید مشاهده کنید :