تیغه کرکره برقی چوبی

تیغه کرکره برقی چوبی

کرکره برقی از رایج ترین نوع درب ها میباشد که در انواع رنگها و مدل ها موجود میباشد ، که یکی از تنوع ای نگونه درب ها در تیغه های آنها میباشد که هم از لحاظ کیفیتی و هم ظاهری و امنیتی در مدل ها و رنگ های مختلفی موجود است ، یکی از این مدل ها تیغه کرکره برقی چوبی میباشد که از مدل های پر طرفدار و زیبا بشمار می آید .

 

همانگونه که اشاره شد در این مقاله قصد داریم به تیغه کرکره برقی چوبی بپردازیم و نکاتی از این تیغه کرکره برقی چوبی را بیان کنیم .

 

تیغه کرکره برقی چوبی

مدل های تیغه کرکره برقی چوبی

روز به روز درب های اتوماتیک در حال پیشرفت هستند که این امر باعث شده تا گونه های مختلفی از این درب ها در بازار موجود شود و علاقه مندان خاص خود را به خود جلب کند ، تیغه کرکره برقی چوبی نیز از این گونه مدل ها میباشد که اخیرا باتوجه به پیشرفت تکنولوژی به بازار آمده و روزانه مدل های باکیفیت تر و زیباتری از آنرا مشاهده میکنیم که نظر مشتریان را به خود جلب میکند .
این نوع از تیغه ها با رنگ چوب و طرح چوب میباشد که روی تیغه آلومینیومی و هم تیغه گالوانیزه پیاده سازی میشود که با استفاده از رنگ و برچسب های خاص خود که روی این تیغه ها آورده میشود باعث میشود تا این رنگ و طرح چوب روی تیغه سازگار باشد و خود باعث شده تا تنوع آنها بالا باشد .

تیغه کرکره برقی چوبی

انتخاب مدل تیغه چوبی کرکره ای

این گونه تیغه کرکره برقی چوبی باتوجه به نمای ساختمان ها معمولا انتخاب میشوند و با ساختمان هایی که رنگ قهوه ای و یا مدل چوبی هستند انتخاب میشود تا زیبایی دو چندانی را به ساختمان بدهد .

بدون شک ساختمانی که هم نمای آن و هم درب ورودی آن از طرح چوب باشد ، دارای جلوه خاص و زیبایی بسیاری زیادی است که از دیگر ساختمان ها خود را متمایز میکند .

این گونه تیغه ها دارای امنیت بسیار بالا نیز میباشد .

در صورت هرگونه مشکل برای درب برقی و تعمیر کرکره برقی در کرج خود میتوانید با امداددرب تماس بگیرید .
امداددرب متخصص تعمیر درب برقی و تعمیر درب اتوماتیک میباشد .

تیغه کرکره برقی چوبی

ویژگی تیغه کرکره ای چوبی

مدل ها و رنگ های متنوع

امنیت بالا

زیبایی ظاهری بسیار بالا

دوام و ماندگاری بالا

کیفیت ساخت بالا

قیمت مناسب

 

تیغه کرکره برقی چوبی

شماره تماس مستقیم با امداد درب :
0912-8501869

0912-8501896

 

در زیر کلیپی از این نوع درب را میتوانید مشاهده کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید