تعمیر درب اتوماتیک کرکره ایامداددرب

تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای

در سال های قبل درب ها به صورت دستی باز و بسته میشد ، ولی امروزه با پیشرفت علم درب ها به صورت اتوماتیک از دور باز و بسته میشوند که به یکی از نیازهای اساسی جامعه امروزی تبدیل شده است . یکی از این گونه درب ها درب اتوماتیک کرکره ای میباشد که کاربرد های فراوانی در بخش های مختلف دارد و از مهم تر از آن تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای (تعمیر در اتوماتیک کرکره ای) است که نیاز آن بیش از پیش دیده میشود .

تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای

 

تعمیر در اتوماتیک کرکره ای

درب های اتوماتیک کرکره ای در مکان ها و قسمت های مختلفی از جمله درب کرکره ای پارکینگ ، درب انباری ها ، گاراژ ، پنجره ورودی فروشگاه ها و غیره کاربرد دارد .
از نکات قابل توجه این گونه درب ها میتوان به امنیت بالای آنها و استحکام آنها اشاره نمود که اهمیت این درب ها را بالا برده است ، و همچنین اشغال کردن کم فضا که یکی دیگر از ویژگی های مهم این درب های اتوماتیک میباشد . از دیگر ویژگی ها میتوان به ظاهری زیبا نیز اشاره نمود .
این درب ها بدین گونه عمل میکنند که به وسیله موتوری که بالای درب قرار گرفته عمل کرده و در محور عمودی خود بصورت ریلی بالا و پایین میرود و جمع میشود .

شماره تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

در زیر به صورت خلاصه به چندی از ویژگی های این درب ها اشاره میکنیم :

استفاده نکردن از نیروی انسانی و اتوماتیک بودن درب
مناسب برای انواع آب و هوا
باز و بسته کردن درب بصورت دستی در صورت اختلال در برق و قطع برق
موجود در انواع طرح ها و رنگ ها
شستشوی آسان و راحت
عدم نیاز به قفل و امنیت دیگری
امنیت و استحکام بالای درب

امداددرب به صورت تخصصی به تعمیر درب اتوماتیک پرداخته و با توجه به تجربه سالیان زیاد کاملا به انواع درب ها و مشکلات احتمالی آن آشنا است و با بکار گیری مهندسین مجرب خود خدمات لازم را ارائه میدهد .
این درب ها از دو نوع موتور با نام های موتور توبولار و موتور ساید یا زنجیری بهره میبرند که امداد درب با خدمات خود انواع تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای را برای مشتریان خود ارائه میدهد .

در زیر میتوانید کلیپی از نحوه عملکرده این گونه از درب ها را مشاهده کنید .

همچنین در آپارات نیز میتوانید کلیپ های ما را به صورت کامل مشاهده کنید .

کلیپ درب اتوماتیک کرکره ای :

 

تگ ها : تعمیر در اتوماتیک کرکره ای