مزایای درب کرکره برقی

مزیت کرکره برقی

مزیت کرکره برقی و مزایای درب کرکره برقی عنوان این مقاله میباشد که به آن اشاره میکنیم ، در واقع کرکره برقی نسبت به درب های معمولی مزیت های زیادی دارد که باعث شده استفاده از کرکره برقی زیاد شده و جایگزین درب های قدیمی شود ، تقریبا در کشور ایران ، بیشتر درب های پارکینگ از نوع درب جک پارکینگی و یا درب کرکره برقی میباشد که در ادامه به مزیت های کرکره برقی نسبت به باقی درب ها مخصوصا درب های معمولی داریم .

مزایای درب کرکره برقی

 

مزایای درب کرکره برقی

همانگونه که در خلاصه مقاله گفته شد میخواهیم به مزیت کرکره برقی اشاره کنیم ، کرکره برقی باتوجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد ، مزیت ها و حتی معایبی دارد .

تنوع در رنگ بندی

یکی از مزایای درب کرکره برقی رنگ بندی ، مدل های مختلف ، تیغه های گوناگون میباشد که علاقه مندان میتوانند باتوجه به ظاهر ساختمان و یا سلیقه میتوانید رنگ دلخواه ، مدل و جنس مورد نظر را انتخاب کنید .

باز بسته شدن اتوماتیک

مورد دیگر به اتوماتیک بالا و پایین رفتن درب میتوان اشاره نمود ، همانطور که میدانیم و یادمان هست ، درب های قدیمی برای اینکه میخواستیم درب را باز کنیم تا ماشین وارد پارکینگ شود باید از ماشین پیاده میشدیم و درب را دستی باز میکردیم ، ولی درب های امروزه مانند درب کرکره برقی با زدن یک دکمه از ریموت درب را باز و سپس ببندید که این یکی از بزرگترین مزیت کرکره برقی میباشد .

عایق حرارتی

از دیگر مزایای درب کرکره برقی عایق سرما و گرما میباشد ، بطوریکه با توجه به جنس این درب ها از هدر رفتن سرما و گرما تا اندازه قابل توجهی جلوگیری میکند که خود باعث صرفه جویی در هزینه ها میشود .

مزیت کرکره برقی

حرکت عمودی درب

مزیت دیگر کرکره برقی در این میباشد که باتوجه به اینکه درب به صورت عمودی بالا و پایین میرود ، مانند درب های دیگر که به بیرون و داخل باز و بسته میشود مشکلی که اگر مانعی جلوی آن باشد را ندارد ، به عنوان مثال اگر برف سنگین آمده باشد ، درب های معمولی و یا درب جک پارکینگی با مشکل مواجه میشود ولی درب کرکره برقی براحتی به بالا پایین میرود و مشکلی از این بابت برای آن نیست .

امنیت بالا

مزیت مهم دیگر کرکره برقی امنیت بالای این نوع درب ها میباشد که از مهمترین عوامل موثر برای انتخاب این درب ها میباشد . باتوجه به تیغه های محکم و ضد ضربه و همچنین مقاوم در برابر حرارت و قفل شدن و بالا نرفتن بصورت دستی باعث شده تا امنیت را دو چندان کند .

مقاوم در برابر باد

باتوجه به استحکام بالای درب های کرکره برقی باعث شده تا دربرابر باد مقاوم باشد و بر خلاف درب های معمولی براحتی با وزش باد های سنگین دچار مشکل نشود که از مزایای درب کرکره برقی به حساب می آید .

اشغال کم فضا

از مزیت کرکره برقی دیگر که متیوان به آن اشاره کرد فضای خیلی کمی است که اشغال میکند و شما میتوانید فضای بیشتری را به پارکینگ اختصاص بدهید و از فضای پارکینگ خود استفاده کنید .

 

مزایای درب کرکره برقی

پس بصورت خلاصه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

اشغال کم فضا

مقاوم در برابر باد

امنیت بالا

حرکت عمودی درب

عایق حرارتی

باز بسته شدن اتوماتیک

مقاوم در برابر باد

تنوع در رنگ بندی

 

مزیت کرکره برقی

شما میتوانید نکات مهمی را درباره ی درب اتوماتیک کرکره ای مطالعه کنید .

امداددرب متخصص تعمیر کرکره اتوماتیک و تعمیر درب برقی میباشد .

کانال مارا در آپارات دنبال کنید .

شماره تماس مستقیم با امداد درب :

0912-8501869

0912-8501896

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید